Przygoda z Telewizją Republika - mój debiutJakiś czas temu dostałam zaproszenie do wzięcia udziału w nagraniu programu. Zaproszenie dostałam od Telewizji Republika, miało to być nagranie na żywo w programie Polska na dzień dobry. Weekend. Powiem wam, że od razu się zgodziłam, bo jeszcze nigdy nie brałam udziału 
w takim wydarzeniu. Tematem nagrania były przetwory z owoców.

Nie muszę wam chyba mówić jaka mnie ogarnęła radość i zarazem strach, pojawił się stres - pomyślałam sobie - a co tam, spróbować trzeba. Stresowałam się tym bardziej, że miało to być nagranie na żywo - a więc nic nie będzie można wyciąć czy poprawić.

W niedzielę wstałam bardzo wcześnie i z duszą na ramieniu pojechałam do Warszawy, normalnie czułam jak łomocze mi serce i najchętniej bym zrobiła w tył zwrot. Ale do odważnych świat należy, tylko ja tak do końca nie byłam przekonana o mojej odwadze. 

Na miejscu bardzo miła Pani zrobiła mi makijaż i siedząc na kanapie czekałam na swoją kolej. I tak im dłużej czekałam tak czułam jak ten cały stres mnie opuszcza, pomyślałam sobie - Marzena dasz radę, Kulinarna Maniusia da radę, będzie super. 

Nadeszła moja kolej, weszłam do pokoju nagrań z torbą pełną moich dżemów. Ułożyłam je na stole i przywitałam się z prowadzącymi. Dominika i Mateusz bardzo serdecznie i ciepło mnie przyjęli, stworzyli wspaniałą atmosferę, a ja poczułam się jakbym spotkała się z nimi na kawę na pogaduszki. 
Poza tym w pokoju nie było nikogo, poza nami - tylko kamery, które okazało się, że w ogóle mi nie przeszkadzają czy mnie rozpraszają. Naprawdę świetnie się czułam. Przeżyłam wspaniałą przygodę i będą to dla mnie niezapomniane chwilę. Bardzo dziękuje, że mogłam uczestniczyć 
w programie. 

Poniżej zamieszczam link do nagrania, zapraszam :-)


https://www.youtube.com/watch?v=sMKask1vAsg

Komentarze

 1. Super Marzenko! Też niedawno dostałam zaproszenie ale niestety złamałam rękę...Wcale nie wygląsz na zestresowaną, a makijaż piękny!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie,że masz miłe wspomnienia:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow! Marzenko z ogromną przyjemnością obejrzałam program! Wspaniale opowiadasz o przetworach, od razu człowiek łapie chęć na robienie przetworów :) Serdecznie gratuluję!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana gratulacje!!!! To naprawdę super przygoda. Udanego weekendu:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super i jeszcze raz gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Marzenko jeszcze raz gratuluję, wypadłaś super zero stresu zero tremy , uśmiechnięta, na luzie jak byś w telewizji pracowała od lat :)ja to bym tam chyba padła ze stresu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Marzenko, gratuluję. Film obejrzałam. Wypadłaś fantastycznie, naturalnie i bezstresowo :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję wspaniałej przygody :) Masz bardzo miły dla ucha głos, taki ciepły :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetnie Kochana! Gratuluję zaproszenia i odwagi! To musiała być wspaniała przygoda :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Super nagranie. Jesteś eeeekstra! Zazdroszczę Ci odwagi.

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluję z całego serca :) Wspaniałe wyróżnienie, przygoda i wspomnienia na całe życie ;) Cieszę sie Twoim szcześciem ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Debiut w wielkim stylu! :) Wypadłaś świetnie. Dosłownie kamera Cię kocha :) Mam nadzieję, że jeszcze nieraz zobaczymy Cię z większego ekranu. Super, że na planie była fajna atmosfera. Prowadzący wyglądają na bardzo sympatyczne osoby :) Pozdrowionka :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Wow jesteśmy pod wrażeniem szczególnie Twoje naturalności i pewności siebie!! My byśmy się jąkały i ze stresu pewnie głupoty opowiadały a Ty normalnie pełen profesjonalizm :D Zdecydowanie częściej powinnaś takie propozycje dostawać :D My byśmy widziały Cię w kuchni w DDTVN gdzie gotowałabyś na żywo! :D

  OdpowiedzUsuń
 14. Świetnie wypadłaś, gratuluję debiutu!

  OdpowiedzUsuń
 15. Marzenko serdecznie gratuluję- wypadłaś rewelacyjnie i bardzo miło było Cię posłuchać:)

  OdpowiedzUsuń
 16. Marzenko gratuluję :)
  Super wypadłaś, zero tremy :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Marzenko. Film widziałam. Byłaś super. Nie widać stresu. Dla mnie jesteś number one :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Ogladalam i przyznam, ze wyszlo ci rewelacyjnie

  OdpowiedzUsuń
 19. Marzenko, bardzo gratuluję wspaniałej przygody.:)

  OdpowiedzUsuń
 20. Rewelacja kochana! kamera Cię lubi :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuje za odwiedziny i pozostawiony komentarz. Będzie mi miło jak spotkamy się znowu. Drogi anonimie zostaw chociaż swoje imię. Wypróbowałaś/eś przepis z mojego bloga - podeślij mi zdjęcia a umieszczę go w galerii na fb.