Wafle pysznie nadziane



Czasami tak jest, że chodzi za mną coś słodkiego. A nie mam ochoty ani czasu na pieczenie ciasta. Pewnie jakbym zjadła łyżkę miodu to może by mi przeszło, może. Najczęściej wtedy robię przegląd mojej szafy w kuchni, która jest pełna różnych skarbów. Dzisiaj dopadła mnie taka chęć i powstały dosłownie w 15 minut pysznie nadziane wafle.
Miałam opakowanie orkiszowych, po raz pierwszy takie jadłam, są fajne mają takie duże kwadraciki (mieści się tam naprawdę dużo nadzienia) i przyjemnie chrupią. No i kremy - czekoladowy i kajmak z solą przeplatany powidłami. Jak dla mnie rewelacja. Wpadajcie na kawkę, podzielę się. 


Składniki:

- opakowanie wafli orkiszowych
- krem czekoladowy
- słoik powideł
- kajmak z solą


Wafle rozkładamy, pierwszy smarujemy powidłami i przykrywamy drugim waflem. Ten smarujemy kremem czekoladowym i przykrywamy kolejnym, następny smarujemy powidłami a ostatni kajmakiem z solą. Kroimy wafle na części. Ja zawsze zostawiam wafle na pół godziny, aby ciut zmiękły.