Rozwiązanie konkursu - wygraj książkę "Jaglany Detoks - kolejny krok"


Bardzo się cieszę, że ten konkurs cieszył się tak dużym zainteresowaniem. Widzę, że kasza jaglana coraz bardziej gości w naszych kuchniach i to jest dobra wiadomość. Powstają coraz to nowsze i pyszne przepisy z jej wykorzystaniem. A książka wam w tym z pewnością pomoże, podpowie jak wkomponować zdrowe składniki w codzienny jadłospis. Miałam naprawdę ciężki wybór, tyle zgłoszeń, czytając, aż miałam sama ochotę spróbować takich propozycji. Za wszystkie smakowite zgłoszenia bardzo dziękuje. Postanowiłam pokierować się sercem, smakiem i pomocą moich rodziców, u których spędziłam weekend. Tak więc czas ogłosić wyniki, kto otrzyma książkę Marka Zaremby "Jaglany Detoks - kolejny krok" od Wydawnictwa Pascal


Książkę Marka Zaremby "Jaglany Detoks - kolejny krok" otrzymują:


Elżbieta Anna K

Asik20


Czekam 5 dni na wasze adresy wraz z numerem telefonu do wysyłki. Piszcie na maila szkodzinska.marzena@gmail.com. Jak nie dostanę adresów w ciągu 5 dni, wówczas będę musiała wybrać kolejną osobę.
Dziękuje i zapraszam na kolejny konkurs, który już na blogu.Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuje za odwiedziny i pozostawiony komentarz. Będzie mi miło jak spotkamy się znowu. Drogi anonimie zostaw chociaż swoje imię. Wypróbowałaś/eś przepis z mojego bloga - podeślij mi zdjęcia a umieszczę go w galerii na fb.