Rozwiązanie konkursu - wygraj książki Mateusza Gesslera


Konkurs na blogu dobiegł końca a ja chciałabym jak najszybciej ogłosić wyniki, aby te fantastyczne książki mogły dotrzeć szybko do zwycięzców. Powiem wam, że miałam ogromny problem z wyborem, przysłaliście wiele wspaniałych zgłoszeń, czytając je często się wzruszałam, wracałam myślami do swojego dzieciństwa i gotowania z mamą i przypominały mi się nasze wspólne kuchenne wariacje z moim synem. Od samego początku lubił mi pomagać w kuchni i tak jest do dzisiaj. Przeczytałam wasze zgłoszenia kilka razy i najchętniej to bym od razu nagrodziła połowę z nich, ale niestety nie mogę. Wybrałam zatem z moimi pomocnikami 12 zgłoszeń i Junior zrobił losowanie. Nie mogliśmy po prostu dojść do porozumienia, które zgłoszenia mają wygrać. Uwierzcie mi to naprawdę jest trudne. 


Tak więc szczęście dopisało 3 osobom, które otrzymają książki Mateusza Gesslera "Moja kuchnia polska" i "Smaki dzieciństwa".

- Aniela M

- Piegusek

- Saszka K

Bardzo wam gratuluję i czekam całe 5 dni na wasze adresy z numerem telefonu do wysłania nagród. Adresy wysyłajcie na mojego maila szkodzinska.marzena@gmail.com

Dziękuje wam bardzo za tak liczny udział i postaram się, aby takie konkursy pojawiały się jak najczęściej tylko mogą. 

Komentarze

 1. Gratuluję zwycięzcom i czekam na następny konkurs ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dołączam do gratulacji i czekam na dalsze konkursy. :-) Następnym razem wezmę udział. :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. oj jak siè cieszę ..☺ i gratuluję wszystkim zwycięzcom ☺

  OdpowiedzUsuń
 4. Serdeczne gratulacje dla osób, które wygrały. Super książka. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny konkurs. Super nagrody. Gratuluję zwycięzcom :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuje za odwiedziny i pozostawiony komentarz. Będzie mi miło jak spotkamy się znowu. Drogi anonimie zostaw chociaż swoje imię. Wypróbowałaś/eś przepis z mojego bloga - podeślij mi zdjęcia a umieszczę go w galerii na fb.