Współpraca

Na początku dziękuje za zainteresowanie moim blogiem. Gotowanie to moja wielka pasja a blog to mój sposób na dzielenie się tym wszystkim ze światem. Poświęcam mu dużo uwagi i czasu, to dla mnie przyjemność. W kuchni spędzić mogę cały dzień gotując, próbując i tworząc nowe potrawy, tak odpoczywam i relaksuję się po ciężkim dniu w pracy.

Zainteresował Cię mój blog, zapraszam do współpracy. Napisz do mnie szkodzinska.marzena@gmail.com

Statystyki bloga - lipiec/sierpień 2022 - Google Analytics
- ponad 100 000 UU/m-c
- ponad 150 000 PV/m-c
- ponad 55 000 obserwujących na Instagramie - https://www.instagram.com/kulinarna_maniusia/ 
- ponad 9 000 fanów na Facebooku - https://www.facebook.com/kulinarneszalenstwamaniusi
- ponad 9 000 obserwujących na TikToku - https://www.tiktok.com/@kulinarna_maniusia

Demografia czytelników
Płeć - kobiety 46 %    mężczyźni 54 %
Wiek - 25-34 lata - 33%, 18-24 lata - 27,5%, 35-44 - 15,5 %, 45-54 lata - 12,5%, 55-64 lata - 5,5%, 65+ - 5,5%
Miejsce zamieszkania - Polska - 90 % - Warszawa 21 %

Skontaktuj się ze mną, przedstaw swój pomysł, jestem pewna, że dojdziemy do porozumienia i uda nam się nawiązać owocną współpracę. Mam głowę pełną pomysłów, więc mogę sama coś zaproponować.

Bardzo chętnie przygotuje danie z wykorzystaniem określonych produktów, wypróbuje nowe smaki i aromaty w daniach.

Napiszę recenzję książki kulinarnej, wypróbuję przepisy.

Napiszę artykuł na dany temat związany z tematyką bloga.
Prowadzisz restaurację, napisz do mnie, z chęcią spróbuję dań i zaprezentuje je na blogu, napiszę szczerą i rzetelną opinię.

Wezmę udział w różnych akcjach, pomogę w przygotowaniu fajnych spotkań czy warsztatów, z chęcią wezmę udział w warsztatach kulinarnych.

Przygotowuje zdjęcia do ulotek, gazet czy gazetek reklamowych, przygotowuje także dania na zlecenie z wykorzystaniem danego produktu.

Biorę aktywny udział w różnych wydarzeniach kulinarnych, możecie mnie spotkać w kinie Helios podczas Kina dla Kobiet, gdzie częstuje swoimi smakołykami, pomagałam w organizacji II Biegu Dąbrowskiego w Zielonce. Przygotowuję zdjęcia i przepisy do gazet, miałam okazję stworzyć jesienne dania dla Miasta Kobiet.

Interesuję się fotografią, ciągle się uczę, dużo czytam i biorę udział w warsztatach. Tworzę fotografię na zlecenie -  tematyka kulinarna. Jesteś zainteresowana/y zajrzyj na moją fotografię - http://www.kulinarnamaniusia.pl/2016/06/fotografia.html.


Jestem otwarta na ciekawe propozycję. Dziękuje, że tu zajrzałeś/aś.

szkodzinska.marzena@gmail.com


Dziękuje i pozdrawiam
Marzena SzkodzińskaKomentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuje za odwiedziny i pozostawiony komentarz. Będzie mi miło jak spotkamy się znowu. Drogi anonimie zostaw chociaż swoje imię. Wypróbowałaś/eś przepis z mojego bloga - podeślij mi zdjęcia a umieszczę go w galerii na fb.