Rozwiązanie konkursu Pyszne na słodkoKochani, ale mnie zaskoczyliście, nie spodziewałam się tylu zgłoszeń. Po prostu jestem w szoku i jeszcze długo nie będę mogła się otrząsnąć. Przeglądając wasze zgłoszenia, aż ślinka leciała. Przysłaliście mi tak dużo takich pysznych zgłoszeń.
I musicie mi wybaczyć, ale nie mogłam się zdecydować, które słodkości wybrać. Chciałabym wam bardzo, ale to bardzo podziękować za wszystkie słodkie pyszności, i chciałabym aby każdy miał szansę dostać taką książkę. Niestety mam tylko 3 do rozdania. I postanowiłam po naradach z moimi pomocnikami, że zrobimy losowanie. Każdej osobie, która wzięła udział nadałam numer - zupełnie przypadkowy i zapisałam je na kartkach. Włożyłam do miski, zamieszałam i Junior wylosował trzy karteczki. I tak ja już wiem kto wygrał książki Ani Starmach - Pysznie na słodko.


Książki wygrywają:

Wilk Syty

Lena

Jud


Proszę w ciągu 5 dni przysłać na mojego maila szkodzinska.marzena@gmail.com adres do wysyłki nagrody wraz z numerem telefonu. Jeżeli nie otrzymam w określonym czasie adresu to wybiorę - wylosuję kolejną osobę. Książki zostaną wysłane przez sponsora nagrody Wydawnictwo Znak Literanova, któremu bardzo dziękuje za nagrody. 
Raz jeszcze bardzo dziękuje za wszystkie zgłoszenia. 

Komentarze

 1. Gratulację dla zwycięzców ;) Trzeba dalej "polować" na książkę :D Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Brawo :) Sama chętnie bym poczytała taką lekturę

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje. Uczciwe rozwiązanie konkursu :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulujemy, naprawdę mnóstwo pyszności dostałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratki dla szczęśliwców:) Ja również poluję dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje, książka świetna, warto było o nią walczyć

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie znajduję innej Leny, więc czy to ja?:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratulacje, książka świetna, warto było o nią walczyć, muszę próbować gdzie indziej :) a jak nie to sobie kupie Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Ale się zagapiłam! Dzięki, dzięki, dzięki, cieszę się jak dziecko! ;)))

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziękuję raz jeszcze, tym razem się poszczęściło :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuje za odwiedziny i pozostawiony komentarz. Będzie mi miło jak spotkamy się znowu. Drogi anonimie zostaw chociaż swoje imię. Wypróbowałaś/eś przepis z mojego bloga - podeślij mi zdjęcia a umieszczę go w galerii na fb.