"Słowa mocy" recenzja książki


"Słowa mocy. Sztuka tworzenia szczęśliwego życia" Agnieszki Maciąg to kolejna część, którą chciałabym wam polecić. Ja jakiś już czas temu sięgnęłam po jej książki i od tamtej pory towarzyszą mi one cały czas i cały czas do nich wracam. Co jest w nich takiego wyjątkowego ? po prostu to co jest w tej książce zostaje z wami na długo, wchodzi głęboko do głowy i sprawia, że nasze życie staje się bardziej prawdziwe, radośniejsze i pomagają one uporać się z różnymi problemami natury emocjonalnej. Jeżeli potrzebujesz przemiany, potrzebujesz siły i mocy, potrzebujesz uśmiechnąć się do siebie, pokochać siebie i życie, być szczęśliwą - sięgnij po książki Agnieszki. W nich jest coś magicznego, słowa, które sprawią, że inaczej będziesz postrzegać wszystko dookoła i będziesz dla siebie dobra, ważna i będziesz tworzyć rzeczywistość taką jaką chcesz. 


Słowa mają wielką moc, potrafią bardzo zranić i trzeba je dobierać tak, aby nie sprawiały one bólu a radość. Wybieraj słowa pozytywne, które niosą moc, podnoszą na duchu. Żyjemy w szalonych czasach, pędzimy codziennie i codziennie dostarczamy sobie miliony informacji. Od nas zależy kogo, czego i po co słuchamy, mamy wybór. Często się mówi - zanim coś powiesz - pomyśl. Złe słowa mogą wrócić jak bumerang i przybierają postać rożnych problemów i odwrotnie - dobre słowa wywołują pozytywne zdarzenia i sytuacje. Ciągle narzekamy na brak czasu, pomimo, że mamy dostępność sprzętów, które pomagają nam w codziennych obowiązkach - mamy go coraz mniej. Za dużo pracujemy, poświęcamy się, nie dbamy o sobie i o własne zdrowie, nie umiemy się zrelaksować i jesteśmy cały czas zestresowani. Ja się pytam - gdzie my tak pędzimy. Energia jest naszym paliwem i musimy świadomie nią gospodarować, bo jak wszystko ona też się kończy i trzeba ją uzupełniać. 


Jest to książka pełna bardzo dobrej energii i ciepła. Znajdziecie w niej dużo cennych afirmacji i mantr, z których możecie korzystać codziennie, w każdej chwili, gdy tego potrzebujecie. To poradnik dla osób, które chcą zgłębiać tajniki rozwoju wewnętrznego i które chcą świadomie żyć pełnią szczęścia i miłości. To książka dla każdego. 
Słowa mocy - uważność, odpuszczenie, wdzięczność
szczęście, wolność, intuicja
całkowita pewność, miłość, wytrwałość
spontaniczność, poczucie własnej wartości, cierpliwość
odwaga, determinacja, odpoczynek
młodość, wrażliwość, natura
pasja życia, sukces, rozwój. 


Przekonaj się sama, co potrafią zdziałać słowa - te dobre i pozytywne i jak będziesz się czuła, gdy codziennie będziesz się nimi otaczała. Jak pisze Agnieszka "życie przypomina ogród - możemy wypełnić je chaosem, ale możemy też zadbać, by kwitło, zachwycało barwami i harmonią. Wybór należy do nas. A wszystko zaczyna się od naszych myśli i słów."

Tytuł - "Słowa mocy"
Autor - Agnieszka Maciąg
Cena 41,81 zł
Twarda oprawa, stron 368

Komentarze

  1. Chętnie bym ją przeczytała, gdyż lubię motywacyjną literaturę. Poza tym zachęca piękne wydanie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. O, chyba sobie zamówię od Mikołaja :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Znając bloga Agnieszki, ta książka musi być piękna i bardzo wartościowa:)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuje za odwiedziny i pozostawiony komentarz. Będzie mi miło jak spotkamy się znowu. Drogi anonimie zostaw chociaż swoje imię. Wypróbowałaś/eś przepis z mojego bloga - podeślij mi zdjęcia a umieszczę go w galerii na fb.