Rozwiązanie konkursu - szynkowarNadszedł czas, aby ogłosić wyniki konkursu. Widzę, że szynkowar i domowe wędliny cieszą się dużym zainteresowaniem, a to bardzo dobrze, bo są pyszne i zdrowe. Bardzo wam dziękuje za tak liczny udział i wspaniałe zgłoszenia. Niestety musieliśmy wybrać tylko jedną nagrodę. A to było bardzo ciężkie zadanie, najpierw wybraliśmy trzy zgłoszenia a potem wylosowaliśmy jedno z nich, naprawdę nie mogliśmy się zdecydować. 
Nie będę już przedłużać, chcę wam jeszcze raz bardzo podziękować. 

Kochani niestety Pani Kamila się nie zgłosiła a nie zostawiła do siebie maila, nie mam jak się z nią skontaktować i jesteśmy zmuszeni wybrać kolejną osobę, która otrzyma nagrodę. Jest mi przykro z tego powodu, ale już dłużej czekać nie możemy. Tak więc szynkowar, wraz z termometrem, woreczkami, nożem i przyprawami otrzymuje 

Zuzanna Kokoszka

Bardzo serdecznie gratulujemy, a ja czekam 5 dni na adres wraz z numerem telefonu dla kuriera. Adres proszę przesłać na mojego maila szkodzinska.marzena@gmail.com. Jeżeli nie otrzymam adresu będę zmuszona wybrać kolejną osobę. 


Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuje za odwiedziny i pozostawiony komentarz. Będzie mi miło jak spotkamy się znowu. Drogi anonimie zostaw chociaż swoje imię. Wypróbowałaś/eś przepis z mojego bloga - podeślij mi zdjęcia a umieszczę go w galerii na fb.