"Eat pretty every day" recenzja książkiZaciekawiłam się tym tematem jak już zobaczyłam pierwszą książkę Jolene Hatt. Zaparzyłam sobie duży kubek herbaty z malinami, wzięłam kocyk i psiaka w nogi i oczywiście książkę "Eat pretty every day" i przepadłam. Zaczytałam się bez reszty, nawet nie wiem kiedy byłam w połowie a zegar pokazywał dość późną godzinę. No dobra, pora spać. Rano po przebudzeniu zjadłam śniadanie i oczywiście przeczytałam przed pracą kolejne kilka kartek. Nie mogłam się doczekać, aż wrócę z pracy i dokończę książkę. Bardzo lubię taką tematykę i takie książki po prostu pochłaniam. Są ciekawe i bardzo inspirujące. 


Chwila inspiracji naprawdę może odmienić nasz dzień, nie wierzysz, spróbuj. Potrafi odmienić myślenie, nawyki, życie, sposób bycia, wygląd i samopoczucie. W tej właśnie książce znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Jak pisze sama autorka, książka ma na celu pomóc wypracować własny, piękny styl życia. Książka jest podzielona na pory roku i łatwo można z niej korzystać sezonowo, zacznij czytać poświęcony jej rozdział od pierwszego dnia, i tak codziennie kolejny i kolejny. W książce znajdziesz propozycję jedzenia, nawyków oraz sposobów myślenia wraz z instrukcjami i poradami jak ich używać, aby podczas określonej pory roku odżywić swoją urodę i zdrowie. Eat Pretty to sposób na piękno, zdrowie i szczęście. Nie musisz szukać daleko, wszystko masz obok siebie, rób codziennie jedną rzecz, która doda ci blasku. Książkę czyta się naprawdę super, z przyjemnością. Przekonaj się sama jak to działa. Książka to taki rodzaj poradnika, który naprawdę trafia do czytelnika, ja sama skorzystam z wielu porad i to nie tylko kulinarnych. Wystarczy przeczytać codziennie jedną stronę i postarać się zmienić jedną rzecz ze swoich codziennych nawyków, aby poprawić swoje zdrowie, wygląd i samopoczucie. Polecam wam tą książkę, ja będę do niej wracać.
Tytuł "Eat pretty every day"
Autor Jolene Hart
Cena 27,93 zł
Miękka oprawa, stron 352
taniaksiazka.pl
Komentarze

 1. Same dobre rady w jednej książce? :) Lubimy to :D

  OdpowiedzUsuń
 2. ciekawa jestem tej pozycji :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę popatrzeć wokół siebie za jakimś blaskiem.
  Maruda

  OdpowiedzUsuń
 4. Tez chciałabym wykreować własny styl bycia i mam nadzieję, że uda mi się po przeczytaniu tej książki.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuje za odwiedziny i pozostawiony komentarz. Będzie mi miło jak spotkamy się znowu. Drogi anonimie zostaw chociaż swoje imię. Wypróbowałaś/eś przepis z mojego bloga - podeślij mi zdjęcia a umieszczę go w galerii na fb.