"Miłość ścieżki do wolności" recenzja książki


To już kolejna książka Agnieszki Maciąg, na którą bardzo czekałam. Ja trafiłam na książki Agnieszki już jakiś czas temu i mogę je polecić naprawdę każdemu. To książki, które się czyta z przyjemnością, to książki od których naprawdę ciężko się oderwać i to książki, które zostają na długo w naszej pamięci i do których się wraca. To książki, które naprawdę wpływają na nasze życie, czynią je lepszym i bardziej kolorowym, sprawiają, że się zmieniamy, zmieniamy swoje myślenie i podejście do wielu spraw. Ja czytam książki Agnieszki cały czas, one się nie nudzą a pozwalają każdego dnia dostrzegać wszystko to co jest najważniejsze w naszym życiu. 


"Miłość ścieżki do wolności" to książka, którą powinna przeczytać każda kobieta, serio - każda. To historia opowiedziana przez autorkę, jej wzloty i upadki, jej smutki i radości. To książka pokazująca jak żyć, jak kochać i żyć z miłością, jak kochać siebie samą i szanować się każdego dnia, jak tworzyć trwałe i szczere relacje z samym sobą, z partnerem, dziećmi i rodziną a także z otaczającym światem. To prawdziwy poradnik szczęścia. Pozwala nam skupić się na sobie i poczuć, że to my jesteśmy ważne i wartościowe a nasza wartość nie zależy od mężczyzny a od nas samych. Nie wpływa na to praca ani żadne inne rzeczy - to my jesteśmy wartością same w sobie i jesteśmy istotami emocjonalnie niezależnymi. Byś mogła być szczęśliwa i umiała tym szczęściem się dzielić z innymi, byś umiała kochać - siebie i innych. Można się cieszyć szczęśliwym, prawdziwym związkiem przez całe życie, być blisko siebie w każdej chwili i w każdej sytuacji. To także nauka jak tworzyć prawdziwe relacje z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi. 


"Wszystko, co cię spotyka, jest wiadomością dla ciebie o tobie samej. Czy jesteś dla siebie dobra ? Czy doceniasz siebie i kochasz ?.

"Myśli i nasze uczucia kształtują nasze doświadczenie. Wyobrażaj sobie, jaki związek pragniesz tworzyć i czego w związku pragniesz doświadczać - zaczniesz to przyciągać do swojej rzeczywistości".

Wokół nas jest tyle różnych historii i każda z nas ma swoją. Bardzo często czujemy się zagubione, nie mamy odwagi sięgnąć po szczęście, nie mamy siły na zmiany, na zrobienie tego kroku dalej. Tą książkę tak jak już pisałam, powinna przeczytać każda kobieta i to niezależnie od wieku, bo każda z nas zasługują na miłość i szczęście. Każda z nas wiele w swoim życiu przeszła, wiele razy się uśmiechała czy wylewała tony łez. Tyle emocji jest tam gdzieś w środku, czasami zbyt długo tłumionych, czasami wykrzyczanych. Wartością każdej z nas nie jest uroda czy piękna figura, pieniądze czy dobry samochód - wartość nosimy w sobie. I jeżeli nie będziemy umiały się same docenić i pokochać nie będziemy umiały być szczęśliwe w związku i kochane, doceniane przez innych. Tutaj trzeba zacząć od samej siebie. Ja wierze, że każda z nas może to osiągnąć, poczuć tą magię miłości, to szczęście i radość jakie niesie każdy dzień - i tego wam życzę z całego serca. 

Tytuł - "Miłość ścieżki do wolności"
Autor - Agnieszka Maciąg
Miękka oprawa, stron 360
Cena 36,09 zł


Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuje za odwiedziny i pozostawiony komentarz. Będzie mi miło jak spotkamy się znowu. Drogi anonimie zostaw chociaż swoje imię. Wypróbowałaś/eś przepis z mojego bloga - podeślij mi zdjęcia a umieszczę go w galerii na fb.