"Codziennie kochaj siebie" recenzja książki


Bardzo czekałam na tą książkę, bardzo. Louise Hay znam od dawna, oczywiście nie ją samą ale jej twórczość. Jest ze mną obecna już od lat - w sumie jak sobie pomyślę, to ponad 20 lat. Jej pierwszą książkę "Możesz uzdrowić swoje życie" kupiła moja mama i razem ją czytałyśmy, po drodze było ich jeszcze kilka. I chciałabym wam polecić te książki, bo one naprawdę mają moc. 

"Codziennie siebie kochaj" to 365 dni to 365 życiowych mądrości - na każdy dzień w roku. Codziennie czytamy sobie dany tekst i wprowadzamy go w swoje życie. To taki rodzaj kalendarza, który zawiera cytaty z jej książek. To taka perełka dla wszystkich jej czytelników, ale i dla tych, którzy jeszcze nigdy nie mieli do czynienia z jej książkami. Jej twórczość może być obecna przy śniadaniu czy przy zasypianiu. Kochani ja mocno wierzę w moc tych słów i wiem, że one się sprawdzają. Możecie się śmiać czy mówić, że zwariowałam, ale książki Louise Hay naprawdę mi pomogły, pomogły mi uporać się z wieloma problemami, pomogły mi zrozumieć wiele rzeczy i pomogły mi zmienić swoje myślenie. Teraz jestem pozytywną osobą, która z uśmiechem idzie przez życie i dzielę się tym moim wariactwem z innymi. 


Każdy z nas powinien zrozumieć, że może sam uzdrowić swoje życie. Ta książka to droga, która cię do zdrowia doprowadzi. Sama autorka przeszła w swoim życiu wiele, wiele razy odbijała się od dna, borykała się z problemami zdrowotnymi w tym z rakiem, ale potrafiła się podnieść i znalazła sposób na szczęście i dzieliła się tym w swoich książkach z czytelnikami. Książka "Codziennie kochaj siebie" ma oddać cześć autorce, która niestety już odeszła z tego świata, ale pozostawiła po sobie prawdziwe bogactwo, wydała ponad 30 książek, w tym poradniki samopomocy, książki dotyczące zdrowia, książkę kucharską a także serię książek dla dzieci. 

Kochani naprawdę wam polecam jej książki a zwłaszcza tą, w której znajdziecie absolutnie wszystko. Warto uzdrowić swoje życie, zmieniając sposób myślenia, bo tak naprawdę może się dużo zmienić na lepsze. Jak ważne i piękne mogą być codzienne afirmacje, jak bardzo one na nas działają. Jesteś piękną i wartościowa, to będzie cudowny dzień, dzisiaj wszystko się uda - wypowiadaj je przed lustrem, powieś na kartce na lodówce, napisz sobie na dłoni - spróbuj i zobacz, że to naprawdę działa. Zaufaj sobie i swojemu wewnętrznemu głosowi, posłuchaj, pomyśl w ciszy. Rozpoczynaj dzień z uśmiechem i pogodnym nastawieniem, wszystkie złe i smutne myśli wygoń i zamknij lub wyrzuć przez okno. Dziękuj za to co masz i doceniaj każdą najmniejszą chwilę. Życie cię kocha. To takie proste - musisz tylko to zrozumieć i pokochać siebie i pokochać życie. 


Tytuł - "Codziennie kochaj siebie"
Autor - Louise Hay
Miękka oprawa, stron 392
Cena - 37,05 zł
TaniaKsiążka

Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuje za odwiedziny i pozostawiony komentarz. Będzie mi miło jak spotkamy się znowu. Drogi anonimie zostaw chociaż swoje imię. Wypróbowałaś/eś przepis z mojego bloga - podeślij mi zdjęcia a umieszczę go w galerii na fb.