"Elon Musk co naprawdę myśli" recenzja książkiZawsze podziwiałam takie osoby, które mają możliwość osiągać swoje marzenia, spełniać cele, nie boją się wyzwań i odnoszą sukcesy. Takie osoby mają taką lekkość w działaniu, czasami nawet się mówi, że są w czepku urodzone bo wszystko tak łatwo im przychodzi i wszystko się udaje. 
Swojego czasu oglądałam film i czytałam biografię o Stevie Jobsie, bardzo lubię takie książki czy filmy i takie barwne osoby. Kolejną taką postacią, która jest warta zainteresowania i uwagi to Elon Musk. To człowiek, który swoje marzenia wpisuje na listę rzeczy do zrobienia i po prostu je realizuje, tak po prostu. Jak on to robi ? W czym tkwi jego sekret, jego geniusz ?
Elon Musk to geniusz współczesnego świata technologicznego a jego dokonania inspirują miliony ludzi. Stworzył PayPala, koncern samochodowy Tesla Motors a także SpaceX, która wysyła prywatne rakiety w kosmos. Czy jeszcze chcielibyście powiedzieć, że coś "nie da się zrobić", oj chyba wszystko jest możliwe. Chcesz zrealizować swoje cele - musisz być gotowy na wiele poświęceń. I po prostu dążyć do ich realizacji. 

Książka jest napisana w oparciu o wypowiedzi opublikowane na YouTubie, pokazuje co on tak naprawdę myśli, co siedzi w jego genialnym umyśle. To zbiór wypowiedzi Etona Muska. To tacy ludzie jak on dają nam nadzieję i pokazują, ze nasze własne plany i marzenia mają szansę na realizację. W książce znajdziemy rady i wskazówki dla tych, którzy chcieliby pójść w jego ślady, to opis jak osiągnął to co sobie zaplanował i co jeszcze planuje zrobić. Jeżeli lubicie takie nowości i taką tematykę to zdecydowanie wam ją polecam. 

Tytuł - Elon Musk co naprawdę myśli
Autor - Maciej Gablanowski
Twarda oprawa, stron
Cena 26,94 zł


Komentarze

  1. Szczerze podziwiamy takich ludzi co potrafią ciągle iść do przodu :D

    OdpowiedzUsuń
  2. O bardzo ciekawe, lubie taka tematykę :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Chętnie się z nią zapoznam, bo słyszałem o niej naprawdę wiele pozytywnych opinii...

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuje za odwiedziny i pozostawiony komentarz. Będzie mi miło jak spotkamy się znowu. Drogi anonimie zostaw chociaż swoje imię. Wypróbowałaś/eś przepis z mojego bloga - podeślij mi zdjęcia a umieszczę go w galerii na fb.