Rozwiązanie konkursu na danie z sosami Folwark
Kochani zapraszam was na ogłoszenie wyników konkursu na danie z sosami Folwark. Bardzo wam dziękuje, że tak aktywnie bierzecie udział we wszystkich konkursach organizowanych na moim blogu. Dostałam bardzo dużo fajnych i ciekawych zgłoszeń. Wybór jak zawsze był bardzo trudny i tutaj podparłam się pomocą. Sama nie mogłam się zdecydować, to naprawdę ciężki orzech do zgryzienia.
Ale wybór musiał nastąpić i tylko 3 przepisy mogły dostać taką szansę. Już dłużej marudzić nie będę i ogłaszam co następuje:


I nagrodę czyli kosz z produktami Folwark otrzymuje Pani Justyna Radzbanek i jej Ryba po japońsku z ananasem.


II nagrodę czyli produkty Folwark otrzymuje Pani Małgosia Wróblewska i jej Francuski hot-dog.


III nagrodę czyli również produkty Folwark otrzymuje Pani Barbara Wiśniewska i jej Roladki z bagietki. 


Bardzo serdecznie gratuluję. Proszę o przesłanie na mojego maila szkodzinska.marzena@gmail.com adresu wraz z numerem telefonu dla kuriera. Na Wasze adresy czekam 7 dni, jeżeli nie otrzymam adresu wybiorę wówczas kolejną osobę, która otrzyma nagrodę. 

Komentarze

 1. huuuura ! Aga mi powiedziała! Ja jak zwykle slepa... :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i zazdroszczę. :P

  OdpowiedzUsuń
 3. A u mnie konkurs jeszcze trwa do soboty. Ale widzę już, że przede mną nie lada wyzwanie na wyłonienie zwycięzcy.
  Pozdrawiam i gratuluję wszystkim tak wspaniałych przepisów. A Tobie Marzeno gratuluję, że udało Ci się dokonać wyboru :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję :) nie brałam udziału z braku czasu i pomysłu i widzę, że nie miałabym nawet szans ;))) takie smakołyki wygrały!! :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuje za odwiedziny i pozostawiony komentarz. Będzie mi miło jak spotkamy się znowu. Drogi anonimie zostaw chociaż swoje imię. Wypróbowałaś/eś przepis z mojego bloga - podeślij mi zdjęcia a umieszczę go w galerii na fb.