Rozwiązanie konkursu - karnawałowe słodkościBardzo, ale to bardzo wam wszystkim dziękuje za tak liczny udział w konkursie i za tak dużo pysznych zgłoszeń. Bardzo mnie cieszy, że jesteście ze mną. Przeglądałam wszystkie zgłoszenia wiele razy i wybrałam kilka, które mi się najbardziej spodobały. Potem dałam moim pomocnikom pole do popisu, ja nie umiałam się zdecydować na dwa zgłoszenia i przy wspólnych burzliwych obradach w końcu wybraliśmy. Najchętniej to bym wybrała wszystkie, takie pyszności mi tu zostawiliście.
Za jakiś czas będę dla was miała kolejny konkurs, tym razem urodzinowy, ale to musicie jeszcze troszku poczekać - do połowy marca. 

Ale już nie będę dłużej gadać i gadać, przechodzę do ogłoszenia wyników.

Paczka z pysznościami od firmy Brześć trafia do:

- Magdaleny S. za jej buchty drożdżowe z serem i brzoskwiniami

- Marty M. za jej oponki z kawą zbożową

Osoby, które wygrały poproszę w ciągu 5 dni o przesłanie na mojego maila szkodzinska.marzena@gmail.com swojego adresu wraz z numerem telefonu dla kuriera. Ja przekaże te dane dla sponsora nagród i paczki zostaną wysłane. 
Jeszcze raz dziękuje za wszystkie zgłoszenia i gratuluję dziewczynom wygranej. 

Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuje za odwiedziny i pozostawiony komentarz. Będzie mi miło jak spotkamy się znowu. Drogi anonimie zostaw chociaż swoje imię. Wypróbowałaś/eś przepis z mojego bloga - podeślij mi zdjęcia a umieszczę go w galerii na fb.